Acil Kaşe İmalatı

Kaşe İmalatı – Dijital kaşe baskısı

Kaşe ihtiyacınız varsa tabiiki imalatçı firmadan satın almak istersiniz 0532 287 61 52. Verdiğin paranın tam karşılığını almak için doğru tercih Lazerled Reklam.  Acil kaşe ihtiyaçlarınızda bizimle irtibatta olun. son kullanıcıya kaşe yaptığımız gibi birçok işyerinin siparişlerinide karşılamaktayız. İnternetten yada işyerlerinde müşterilerinden sipariş alan birçok firma kaşelerini bize yaptırmaktadır. Bol çeşit ve kaliteli ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Lazer makinamızla sıfır hatayla keşe üretimi yapmaktayız. Watsapp , bip, yada telegram üzerinden yazılacak metni bizimle paylaşan müşterilerimiz siparişlerini çabucak vermiş oluyorlar. Onlar işyerimize varıncaya kadar bizler siperişi hazırlayıp zamandan kazanım sağlamaktayız.
Zamanın en değerli olduğu bu günlerde sizlerde siparişlerinizi dijital ortamdan ulaştırıp zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Bizler her daim çalışıyor ve işleri yetiştirmek için gayret ediyor olacağız. Müşterimize söz verdiğimiz satte ve dakikada , söz verdiğimiz kalitede kaşe siparişleriniz hazır olacaktır.

Kaşe imalatı kategorisinde birçok ürüne ulaşabilir ve tercih yapabilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayarak yüzyüze bilgi alabilirisniz

Youtube kanalımıza bakarak neler yapmışız izleyebilirsiniz.

Kaşe yapımı imalatı nerede kaşe yaptırabilirim acil kaşe fiyatları kaşe çeşitlericep kaşesi otomatik kaşe yuvarlak kaşe tarih kaşesi
Kaşe yapımı acil kaşe

Kaşe Hakkında

Kaşe kişilerin yada işyerlerinin sıklıkla kullandığı en önemli eşyaların başında gelmektedir. Bir belgenin onaylanması için kullanılır. Basit pratik ve kullanışlı bir araçtır.

Kaşe Nedir?

Kaşenin kelime anlamına bakacak olursak birkaç anlam görebilmekteyiz.
– Damga, mühür
– Belirlenmiş sürelerde çalışanlara ödenen ücret
– Toz ilaçların içine konulduğu, yutulmaya uygun, güllaçtan küçük kap
– Kalın, kışlık bir tür yün kumaş. Aslında bunlar kaşenin diğer adıdır.
Firmaların ya da şahısların bir belgeyi onaylayıp takibini yapabilmeleri için kullandıkları baskı aletine kaşe denir. Günümüzde kaşe bir zorunluluktur ve her firmanın kullanması gerekir. Üzerinde kaşenin ait olduğu kurum ya da kişiye ait özel bilgiler yer alır.
Her kaşenin belli bir kullanım ömrü vardır. Kaşenizin kaliteli olması nı tabiiki herkes ister. Eğer kalitesiz bir kaşe kullanıyorsanız damgaladığınız belgelerde kaşe bilgileriniz silik şekilde çıkar bu da hiç hoş olmaz. İyi ve uzun ömürlü bir kaşe almak istiyorsanız  bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kaşe Çeşitleri Nelerdir?

Kaşe çeşitlerine baktığımızda karşımıza birçok kaşe çeşidi çıkacaktır. Her firma ve şahıs ihtiyacı doğrultusunda işine en çok yarayacak kaşeyi tercih etmektedir.
•Cep Kaşesi: Adından da anlayacağınız üzere cebinize sığacak ölçülerde olan, şık tasarımlara sahip kaşelerdir.
•Otomatik kaşe: Kendinden mürekkepli olan, birçok farklı markası bulunan ve en çok kullanılan kaşe çeşididir.
•Yuvarlak Kaşe: Kaşedeki yazıların basıldığı zaman daire şeklinde çıkaran kaşelerdir.
•Tarih Kaşesi: Sahip olduğu mekanizma sayesinde üzerindeki tarih ayarlanan ve nizami şekilde tarih baskısı yapmanızı sağlayan kaşelerdir.
Genel olarak kaşe çeşitleri bu şekildedir. Hangi keşe çeşidine ihtiyacınız varsa bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kaşede Bulunması Gerekenler

Bir kaşede özellikle bazı bilgilerin bulunması gerekenler nelerdir buna değinmekte fayda var.
•İsim ve Unvan: Kaşenin kimin ya da hangi firmanın adına düzenlediği kaşe üzerinde belirtilmelidir.
•Vergi Dairesi ve Vergi Numarası: Hazırlanan kaşe bir şirket kaşesiyse şirketin bağlı olduğu vergi dairesi ve şirketin vergi numarası hakkında bilgi yer almalıdır.
•Şirketin Sicil Numarası: Şirketin kimliğinin tespiti açısında sicil numarası oldukça önemlidir. Şirket kaşelerinde sicil numarası yer almalıdır.
•İşletmeyle İlgili Bilgiler: Şirketin adresi, telefon numarası vb. Bilgiler de kaşenin üzerinde bulunabilir.
Kaşelerin olmazsa olmazlarıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.